Arvamused

Mõõtmistest al 2011

Milline teave oli kõige kasulikum? 

“Kuna see oli mu 2. mõõtmine, oli väga huvitav näha keha koostise muutumist ajas. Regulaarne “testimine” on hea meetod hinnata treeningu / toitumise efektiivsust ja kaasa saab head nõuanded, mida muuta ja jälgida. Kindlasti tulen mõõtmistele ka edaspidi! :) ” Margaret

“Minu jaoks oli kogu keha-analüüsi info väga huvitav. Eriti oluline oli teada saada tervislik olukord. Kindlasti ka see, et mida ja kui palju peab tegelema toitumise ning liikumisega, et keha rasvaprotsent oleks normaalne. Nüüd ootan veel geenitestiga toitumiskava. ” Carmen

“Väga professionaalne teenindus. Sain palju uut infot enda keha kohta, saadud info aitab mul paremini endale seatud eesmärke saavutada. Jäin väga rahule! ” Riho

“Väga asjalik ja põhjalik info. Sain kinnitust, et olen heas vormis ja seda ju alati hea kuulda:)”

“Kindlasti rasva % ja lihaste-rasvade-vee suhe organismis. See mida soovisin teada saada, ka sain! Hea edasi liikida ja mõne kuu pärast andmeid võrrelda. ” Ravo

“Minu jaoks oli väga hea teada saada erinevate kehaosade lihas- ja rasvamassi tulemust. Sellest lähtuvalt saan oma treenimist korrigeerida. Samuti oli huvitav üldises plaanis näha, mida tervisesport minu kehale on teinud. Jään kindlasti põnevusega ootama järgmist mõõtmist, et näha mis vahepeal muutunud on.”

“Kõige kasulikum oli kinnitus, et minu eesmärk-kaal on see, mida minu kehaga on võimalik ka saavutada :)”

“Rasvkude kõhul ja puusadel ei tähenda ilmtingimata, et olen paks ja pean alla hakkama võtma. Naiste tervise seisukohalt on rasvkoe olemasolu vajalik.” Kaie

“Üldjoontes oli kogu mõõtmisest saadud info vägagi kasulik ja informatiivne, kuid eraldi märkimist vääriksid andmed ja analüüs lihasmassi ja rasvaprotsendi kohta. Kindlasti arvestan tulevaste treeningute planeerimisel saadud informatsiooni ja teen mõne aja pärast kordusmõõtmise. ”

“Sisemine rasvaprotsent, kuna seda pealevaadates endal keeruline hinnata.”

“Hea oli teada saada, et kehamassiindeks ei ole ainus ja õige määrav näitaja, vaid sellest on olulisemaid nagu rasva ja lihasmassi vahekord kehas.”

“Kuigi esimest korda, teadsin kuhu lähen ja mida teen, sain piisavalt motivatsiooni ja infot, et olla paremas vormis juba kuu või kahe pärast. Tänud.”  Tanel

“Et kehamassiindeks võib olla mitteobjektiivne.”

“Soovitused füüsilise vormi parandamiseks. Selgitused kehakuju kohta seoses rasva osakaalu muutusega. ”

Teistkordsel mõõtmisel oli tore oma numbrite muutumist näha ja omi järeldusi teha. Väga kasulik, et hoida motivatsiooni enda kallal edasi töötamiseks.”

“Et hoolimata normaalsest KMI indeksist olen rasvunud kehatüübiga ja vaja on tegutseda.” Liina

“Kõige kasulikum oligi teadmine, et on olemas kiire ja ülevaatlik test, mis hindab organismi seisundit ja seda veel vanust arvestades. Juba endale sobiva tervisliku kehakaalu numbri teadasaamine on suur asi.” Eve

“Kõige kasulikum oli kindlasti teada saada siseorganite ümber oleva rasva vajalikkuse kohta, eriti just naistel.”

“Teave sellest, et lihasprotsent suht kõrge ja siseorganeid ümbritseva rasva tase madal (kunagi aastaid varem oli mõõdetud ja öeldi, et vanuse kohta kõrge), seega sain teada, et olen õigel teel. Dieedi ja treeningu eesmärgiks hoida madalal nn kõhurasva tase, et ennetada suguvõsas levinud päriliku eelsoodumusega haigusi (diabeet, kõrgvererõhutõbi, podagra, südame-veresoonkonnahaigused) ”

“Bioloogilist vanust oli põnev teada saada. Eks teisedki näidud on olulised hoida/parandada, aga on omaette motiveeriv eesmärk hakata end nooremaks sööma ja treenima. Et kui täna oli 27 aastane, ja passis 35, siis 36-selt võiks bioloogiline vanus olla juba 26.”

“Kuna käisin diagnostikas esimest korda, oli kogu saadud teave minu jaoks huvitav ja samas kasulik , eriti rasva- ja lihasmassi mõõtmise tulemus, mida pean küllalt oluliseks oma treening- ja toitumisplaani arvestuses.” Vilma

“Isiklikult enda jaoks peangi kõige olulisemaks individuaalset lähenemist
ja positiivset suhtumist . Väga meeldiv oli kogeda teenindamist mille käigus ei püüta sind hukka mõista ja müüa maha valmis mudelit , vaid lähtuti minu probleemidest ja sellest alustades probleemidele ka lahendusi pakuti arvestades reaalseid võimalusi. Eriti mulle meeldis ,et eraldi mainiti ära ,et kiire kaalu langus ei ole tervislik .” Kady

“Minu jaoks oli hea uudis see, et mul on piisavalt lihasmassi ja samuti sain teada oma vanuse ja konstitutsioonist lähtuva soovitusliku normaalkaalu. Sellist infot mul varem ei olnud. Samuti oli kasulik teada rasvakihi paiknemine minu kehas. Selgus, et minu siseorganeid ümbritsev rasvkude ei olegi väga suur.
Mõõtmise tulemus andis positiivse laengu edasiseks tegutsemiseks, et saavutada etteantud eesmärk.”

“Kõik saadud info oli mulle väga kasulik. Aitäh, et veresuhkrut ka mõõtsite.” Silja.

“Kasulikud olid ettepanekud, mida võiks oma elustiili juures kohandada, et rasvaprotsenti ja keha kogumassi vähendada. Samuti oli põnev teada keha bioloogilist vanust ning ootan põnevusega järgmist korda, et seda nooremaks saada.” Birgit

“Sain kinnitust, et see, mida ma siiani teinud olen, on “vilja kandnud” ja ma olen oma tulemustega rahul. Lisaks sellele andis infot kuidas nt. teatud lihaste arengut veel intensiivistada ja samas sain kinnitust et ma ei pea midagi otseselt muutma.”

“Sain teada, kui palju moodustavad mu kehast lihased ja kui palju on rasva. Lihtsalt välise vaatluse vormis oleks seda raske määrata. Sain kinnitust, et olen heas vormis ja õige eluviisiga. Seda ma kuulda tahtsingi :)”

“Läksin eesmärgiga enda kohta midagi teada saada ning võrrelda enda treeningu tulemusi. Huvitas ka see, mis moodi mind sõjaväeteenistus mõjutaks. Eks seda näis.
Kõige kasulikum oli mõõta enda lihasmassi ning rasvaprotsenti. See võimaldab paika panna, kui palju on veel vaja end treenida, et lihased esilduksid reljeefselt.
Tänu enda organismi diagnostikale oskan hinnata veelgi enam tervislikku eluviisi ning selle olulisust. Pani efektiivsemalt treenima ja toituma. Soovitan organismidiagnostikat ka enda tuttavatele ja sõpradele!
Kõige tähtsam point, mis uuring andis, oli mõistagi suurem huvi enda keha, vormi ja tervise kohta.
Rauno, tulevane noorem-seersant Kuperjanovist”

“Rasva % teada saamine oli kõige kasulikum ja loomulikult ka see ,mis edasi teha ,et seda alandada.”

“Üldiselt kõik mis teada sain oli kasulik, eriti huvitav oli teada bioloogilist vanust ja muidugi rasva kogumassi kehas ja lihasmassi. Lisaks sain väga kasulikku infot enne trenni ja peale trenni toitumise kohta ja kellaaegade kohta.”

“Minu jaoks oli mõõtmisel oluline tervikpilt, mis pannakse kokku väiksematest tükkidest. Ma ei saa öelda, et ma hindaksin ainult üksikut näitajat. Antud mõõtmine andiski mulle võimaluse näha oma keha erinevaid parameetreid. Mida rohkem kõikvõimalikke parameetreid fikseeritakse mõõtmise käigus, seda huvitavam on tulevikus näha arenguid vastavalt treening- ja toitumiskavas tehtud muudatustele.” Indrek.

“Sain tänu Organismi diagnostikale teada vajalikku infot oma keha kohta, mida saan kasutada oma sihtmärkide seadmiseks ja saavutamiseks.”

“Praegu on raske öelda mis oli kõige kasulikum aga kogu see info mis ma sain on väga huvitav ja paneb mõtlema, mis ma võiksin paremini teha tulevikus, näiteks muuta natukene minu söögiplaan, või lisada veel füüsilist koormust.
Meeldis väga organismidiagnostika töötaja (Märten) suhtumine.” Anatoli

“Kõige kasulikumad olid konkreetsed nõuanded vormi parandamiseks, aga minu jaoks oli kogu teave väga informatiivne ja motiveeriv, eriti meeldiv oli teada saada, et vorm polegi kõige halvem.” Marika

Millised mõtted/ emotsioonid olid peale mõõtmist? Milline teave oli kõige kasulikum?

“Mõõtmise eesmärk oli enne tõsist enda käsile võtmist näitajad kirja saada, et mõne aja pärast uuesti mõõtes oleks näha konkreetsed muutused (näiteks rasvaprotsendis, lihasmassis jne) ning nii parem tulemusi hinnata. Lisaks selgitati kõik numbrid ka ilusti lahti ning anti nõuandeid, et jäin igati rahule. Aitäh!” T.

“Huvitav kogemus. Hea võrrelda teiste mõõtmismeetodite tulemustega! Kellel kaalulangetamis soov vms, siis kindlasti anndab motivatsiooni juurde. ” A.

“Mõõtmine osutus vägagi informatiivseks ja kasulikuks. Seega kui ennast käsile võtta, ei tundugi kõik olevat nii lootusetu. Seda oli hea teada.”

“Kasulik oli kogu saadud teave. huvitav oli teada saada, kui palju on vett organismis ning kui suur on lihasmass ja rasvaprotsent. :)”

“Kuna minu tulemused olid enamvähem ok, siis suuri muudatusi pole vaja elustiilis teha ja suuri üllatusi polnud, aga nõustamine oli asjalik ja ka tagasiside nõustaja poolt, seega kõik kokkuvõttes ok.”

“Tulemus polnudki nii hull, kui kartsin! Sain häid vihjeid, kuidas jätkata, et arengud oleksid õiges suunas (nt kaalu alandamine rasva, mitte lihaste arvelt)”

“Näitajad olid täitsa korras, aga mõningad eesmärgid sai ikka paika pandud.”

“Peale mõõtmist olid emotsioonid positiivsed, kuna tulemused olid suht normaalsed. Enesekindlus tõusis. Kõige kasulikum teave oli, et kõik ei pea välja nägema nagu Barbie ´d ja oled ikka normaalne.” Kaja

“Sain teada et olen paremas vormis kui arvan :)”

“Ma arvan, et on oluline jälgida muutusi endas ning nende muutuste seoseid oma elustiili muutmise ja kehalise tegevusega. Enda puhul pean organismi diagnostikat oluliseks ka tervise seisukohast, sest lisaks tavalistele terviseanalüüsidele annab see lisainfot ning terviklikuma pildi iseendast.” Peeter (38 a.)

“Tegelikult oli päris huvitav, tekitas huvi, millised tulemused on järgmisel korral. 3 kuud vahemik võibolla on isegi liiga pikk, võid ikka trenni hooletusse jätta, kui teaksin, et kuu ajapärast uus mõõtmine, motiveeriks rohkem.”

“Mõõtmine oli kindlasti kasulik üldise terviseteadlikkuse tõstmiseks ja tekkis ka mõte teha muudatusi enda elustiilis. Mõtlesin, et käin piisavalt trennis (2 korda nädalas), kuid osutus, et sellest ei piisa ning pean ka vähem sööma :) kuigi minu pikkuse ja kaalu suhe on lubatud piirides. Kõige kasulikum oligi teada saada, milline on rasvaprotsent organismis ja kas see on normis. Kuna alati püüdlen ideaali poole, siis see oli minu jaoks väga kasulik üritus.”

“Sain teada fakte oma organismi kohta, mis oli põnev.”

“Eelkõige oli mõõtmine kerge uudishimu rahuldamine, aga andis ka kindlustunde, et midaga väga normist väljas ei ole. Suuri muutusi elustiilis ei tule, kuna teen juba trenni ja jälgin toitumist.”

“Hea ülevaade oma keha seisukorra kohta, õnneks midagi otseselt viga polnud, seega midagi muutma ei pea. Võib jätkata nii nagu siiani.
Kõige kasulikum oli vast veesisalduse määramine, arvasin enne testi, et selles osas on seis halb. Tuli välja, et polegi.
Hea ülevaate andis ka rasva sisaldus, nii protsendid kui kg-d.” Heiki

“On võimalik end heas vormis hoida ka tänu aktiivsele ja autovabale elule. Alati ei pea trennis käima – saab ise hakkama.”

“Kõik oli minu jaoks positiivne, kuna näitajad tulid head. Eelnevalt pole sellise mõõtmisega kokku puutunud ja oli väga huvitav teada saada, milline on minu nö bioloogiline vanus.” H.

“Erilisi uudiseid teada ei saanud, olin olukorraga enam-vähem kursis, kuid… faktidega silmitsi seistes sain tugeva tõuke ja motivatsiooni elustiili muutmiseks, mida olen ka teinud – olen nüüd varasemaga võrreldes supersportlik :)”

“Diagnostika andis enesekindlust kuna tulemused olid väga head (bioloogiline vanus -15 aastat). Motiveeris regulaarsemalt trenni tegema. ” Parimate soovidega, Alar Krist

“Ma arvan et annab ikka ju positiivse laengu kui 37-aastasele öeldakse,et bioloogiliselt oled 22.
Nii et tore üritus!
Elustiili muuta pole vaja,püüan sama tubli edasi olla ja vaatame mis järgmine aasta mõõdik näitab:))”

“Mõõtmine tuletas taas meelde, et keha eest vaja hoolt kanda. Emotsioon oli väga hea. Tänan!”

“Positiivsed emotsioonid peale mõõtmist. Kohe tekkis tahe veelgi rohkem trenni teha, et mõne aja jooksul näha veelgi paremaid tulemusi. Kõige tähtsam oli minu jaoks teave rasva % ja veesisalduse kohta. Kindlasti teen diagnostika 3-4 kuu pärast uuesti.” Olga

“Läksin eesmärgiga saada motivatsiooni regulaarse treeningu alustamiseks. Seati eesmärki ning nüüd töötan tulemuste nimel.”

Rasvaprotsendi teada saamine oli kõige kasulikum, selle järgi saab treener edasisi kavasi teha palju kasulikemaks.”

“Alguses olin veidi hirmul, kuid kui masinal käidud ja tulemustest räägitud sai, siis olin 100% rahul, et otsustasin mõõtma tulla. Mõõtja oli üllatavalt sõbralik ning kuigi olen palju lugenud sellel teemal, leidus siiski infot, mis oli minu jaoks uus. Peale mõõtmist oli kohe motivatsiooni juures, et ikka järgmiseks mõõtmiseks rasvaprotsenti madalamaks saada. Kindlasti palju kasulikum on mõõtmas käia, kui pidevalt kaalunumbrit jälgida! Soovitan.” Stella

“Emotsioonid olid head ja tõsine üllatus oli see, et bioloogiline vanus oli 21 (tegelik vanus 36) ja rasvaprotsent jäi natukene alla normi isegi:) .
Oli hea kuulda, et ega midagi teisiti tegema ei peagi, peaks jätkama senist elustiili:)
Treeningud ja toitumine on minu puhul oma eesmärki hästi täitnud:)”

Tõsine maa peale toomine oli. Rasvaprotsent ja bioloogiline vanus ehmatasid ja raudselt muudan selle info alusel trennikava ja loodan mõne kuu pärast sammukest paremuse poole näha.” Kristi

“Kõige kasulikum oli teave keha rasvaprotsendi kohta ning selle kohta, kui palju annab oma keha edasi arendada.
Toitumise osas ei oska veel muudatusi sisse viia, kuna olen toitunud üldiselt tervislikult juba ka varem – nüüd on hea võimalus kuu aja pärast näha, kas see toitumine ka reaalselt mingit tulemust toob.”

“Mõtted ja emotsioonid olid head, teave oli informatiivne. Mõõtmistulemused näitasid, et muudatusi elustiilis vaja teha ei ole ning andsid kindluse, et liigun õiges suunas.”

“Peale mõõtmist olid postiivsed emotsioonid. Otseselt elustiilis muudatusi tegema ei pea, kuna kõik näitajad olid normaalsed. Aga kuna juba enne mõõtmist oli plaan hakata tegelema trenniga, siis peale mõnekuulist treenimist on väga huvitav minna uuesti mõõtma – saab teada, millised muutused minu kehas on toimunud. Pelgalt kaalunumber ju ei näita midagi.”

Kuna teen trenni, suurenes motivatsioon toitumine kontrolli alla saada, et trennist ka kasu oleks.”

“Eks mõtted tervisliku eluviisi, treeningute efektiivistamise jms ümber keerlevad pidevalt ja seetõttu otseselt eesmärgistamise seisukohast midagi uut ei olnud. Kaalu, vedeliku, rasva% ja lihas% osas olid suurusjärgud juba eelnevalt teada, nüüd sai neid lihtsalt täpsustatud. Pigem oli kasulikuks infoks see kinnitus, et kehakoostis on tasakaalus ja mineraalid paigas, mis kinnitas, et senitehtu on õige olnud. Väga positiivse üllatuse pakkus mõõtmistulemustega kaasnev konsultatsioon, mis aitas näitajate vahelisi seoseid paremini mõista – olin valmis oluliselt lakoonilisemaks teenuseks, aga sain rohkem:) Tänud!”

“Olen püüdnud teha samme kehakaalu normaliseerimisel, kuid mingeid tulemusi veel ei ole. Mõõtmine näitas, et enam ei saa elustiili muutmisega viivitada. Ma loodan, et see andis mulle tõuke enda käsile võtmiseks.

“Emotsioonid olid positiivsed. Enamus tulemused olid normis või üle normi. Kasulikud olid luude tihedus ja jäsemete lihas/rasva jaotus.”

“Positiivsed emotsioonid, sest kõik näitajad olid head. Soovin hoida end vormis, võimalusel veel rohkem vabas õhus liikuda.”

“Nägin kõike positiivses valguses ja polnud ka suuremaid probleeme… seega arvan, et olen tervisliku eluviisiga ja jätkan seda teed.”

“Väga kasulik informatsioon, tean nüüd, et rasvaprotsent peaks olema väiksem. Väga motiveeriv!

“Muudatused tulevad, aga seni veel mõte idanemas. Ei plaani järske pöördeid. Infot kogudes saan teadlikumaks , mis teha tuleb, et iseendale parem sõber olla. Kõige kasulikum meeldetuletus oli, et organism on üks tervik ja tark on  arvestada mis ja kuidas mulle mõjub.” Helle

“Jätkan treenimisega ja kõik korras.”

“Mõõtmine motiveeris mind rohkem ennast liigutama ja tervislikumalt toituma. Nüüd tean, mis toimub mu kehas ja mida tuleks teisiti teha.” Merle

“Oluline oli minu jaoks rasvaprotsendi määramine. Sain vajaliku info ja vastuseid küsimustele. Tänud.”

“Emotsioonid olid positiivsed. Minu jaoks oli kasulikku teavat päris palju. Huvitas info siseorganeid ümbritseva rasva, veresuhkru ja luutiheduse kohta. Teadmatus tegi aeg-ajalt muret. Nüüd tean kuidas olukord on ja teadmised tegutsemiseks on mul tegelikult olemas.” Heidi

“Mõõtmiselt tulin ära hea tujuga- esiteks sain teada, et kõik näitajad on normis, teiseks – et minu organismi bioloogiline vanus on reaalsest vanusest tunduvalt noorem. Samuti anti nõu, millele tuleks tulevikus tähelepanu pöörata. Kindlasti tasub perioodiliselt mõõtmisi korrata, et näha, kuhupoole organism areneb.” Anu

“Hea tunne saadud infost, aitab edasi tegutseda, motiveeriv.”

“Emotsioonid olid väga head. Plaan rasvaprotsenti alandada.”

“Olin rahul, et mõõtmisele tulin. Teadsin juba varem, et kui tahan terve olla, siis pean oma elustiili muutma. See test aga andis indu ja motivatsiooni, kuna näitas mu n-ö nõrki kohti. Ootan järgmise mõõtmise tulemusi, sest kui on toimunud muutus, siis ilmselt saan veel motivatsiooni juurde. Minu jaoks oli kõige kasulikum teave rasvaprotsent!”

“Ma läksin mõttega, et on vaja teha elustiilis muutusi ja sain mõttele kinnituse.”

“Tahtsin teada saada siseorganite ümber tekkiva rasvakihi olukorda ning selle ohtlikust, veesisaldust organismis ja kaltsiumi näitu. Saingi teada. Ülejäänud asjad teadsin juba enne mõõtmist ja need ei olnud üllatuseks.”

“Emotsioonid olid väga head, kuna ka mõõtmis tulemused olid üsna head, aga kindlasti julgustasid need teadmised edasi tervislikke eluviise ja sporti tegema.” Siret

“Masendus… Ei arvanud sedavõrd viletsat seisu! Mingi alateadlik hirm ilmselt sunnibki midagi ette võtma. Minule oli kõige kasulikum saada teada oma äärmuslikult vilets rasva% näit. ” Annes

“Ikka on tore kuulda, et kõik on hästi ja suund on õige. Kõige rohkem huvitas mind võib-olla bioloogiline vanus ja luude tihedus. Mõõtmine on kindlasti kasulik, kui oled oma keha muutmas!” Marike

“Minu jaoks oli huvitav Ca (kaltsiumisisaldus) ja sisemine rasvaprotsent.”

“Kõige üllatavam oli see, et mu tulemused olid nii head ning bioloogiline vanus oodatust väga palju noorem. Seega võin peaagu samas rütmis jätkata, kuigi paremini saab alati oma tervist hoida:)” Kristel

“Sain kinnitust sellele, mida ennegi justkui teadsin, aga arvulised väärtused annavad asjale hoopis tugevama mõju – on kohe suurem isu tööd teha ja järgmisel mõõtmisel näha, kas ja kuidas pingutused end ära on tasunud.”

“Tundsin end hästi pärast mõõtmist, kuna tulemused olid head. Kõige kasulikum oli teave luude tervisest.”

Hea enesetunne on väärtus omaette, aga kui seda on võimalik kontrollida ja kinnitada ka nö arvudes, siis see tõstab enesetunnet, enesekindlust ja väärtustab hoidma tervist ning pingutama, et vastavas seisundis püsida.” Krista

“Emotsioonid olid väga positiivsed ja tulemused informatiivsed.” Jaan

“Eks ikka tekkis suurem tahe oma kehakaalu parandada jm kriitilisi näitajaid normi muuta. Varem oli tahe ka olemas, aga tihti ei viitsinud või polnud aega, nüüd aga hoian endal rohkem silma peal. Järgmine mõõtmine tuleb raudselt parem!”

“Bioloogilise vanuse hinnang 38/53 pärast üleelatud operatsioone ja 5 lapse sünnitamist.” Õnnelik ema

“Enda välimuse järgi, sain aru, et olen ülekaaluline, aga mitte lootusetu. Sain kinnitust, et piisab ka toidukoguste vähendamisest, et kehakaal väheneks ja sellega paraneks ka näitajad.” Ülle
Täpsustus: kaloraaž peab vastama kehalisele aktiivusele. OD.

“Väga hea oli saada olulist infot oma keha kohta ning motivatsiooni õiges suunas edasi liikumise osas.” Helen

“Peale mõõtmist oli hea meel, et kõik näitajad olid normide piires. Kõige kasulikumad näitajad minujaoks on ilmselt rasva- ja lihasmass, mida loodan kindlasti tulevikus vähendada(rasv) või suurendada(liha) ja seda ka uue mõõtmisega kontrollida.” Jaago

“Tänan! Oli väga meeldiv ja informatiivne. Sain teada, millele peaks rohkem tähelepanu pöörama. Seni olengi vastavalt soovitustele käitunud, kuigi kaalus ei tahaks kohe kuidagi juurde võtta. Aga kuidas veel saaks rasvaprotsenti suurendada? Aeg sai kasulikult sisustatud. Aitäh.” Terje

“Kõige  kasulikum oli teada siseorganeid ümbritsev rasva tase!”

“Emotsioonid olid positiivsed üldiselt. Sain väga palju kasulikku infot. Kõige parem oli teada saada, et vee kogus on mul igati normaalne. Põdesin pidevalt, et ei joo piisavalt. Kõige ebameeldivam oli muidugi rasvaprotsent…aga nooo, eks see motiveerib vähemalt! Igatahes väga kasulik  ja tore kogemus! “ Helery

“Tore oli kõike teada saada, ja hea meel oli ilusate tulemuste üle. Kõige kasulikum info oli vee-mineraalide-rasva osakaalu ning siseorganeid ümbritseva rasva kohta.” Erki

“Emotsioonid olid pigem positiivsed, kuna teadsin ette, et mu näitajad ei pruugi praegu kõrgtasemel olla, kuid vaatamata sellele olid näitajad korras, ehk kõik normi piires, mis iseenesest oli positiivne üllatus, kartsin hullemat. Tegin selle protseduuri just selles teadmises, et oma elustiili tuleb muuta ja juba olengi teinud esimesed sammud selles suunas. Ja nagu sai kokkulepitud, plaanin kevadel, nii umbes aprill-mai, teha uus diagnostika. Igaljuhul jäin rahule:)” Sirts

“Mõõtmiste tulemusi ma juba enne enam vähem teadsin. Kuna tulemused olid küllaltki positiivsed siis see mingeid emotsioone ei tekitanud.” Tiiu

“Head emotsioonid – ei leitud ju midagi nii hullu ja midagi, mida ma varem ei teadnud. Kõige kasulikum teave oli rasvatase siseelundite ümber, et see ikka normis oli. Hea oli ka teada lihaste kaalu, et hiljem progressi jälgida.”

“Rasva ja veesisalduse % organismis oli väga informatiivne. Bioloogiline vanuse määrang oli ka väga huvitav näitaja.” Margus

“Kuna tulemused oli oodatust paremad, siis emotsioonid olid “laes”. Kokkuvõttes oli kõik kasulik, kuid isiklikult oli kõige suurem võrdlusmoment eelmisel aastal ja sel aastal mõõdetud siseorg. ümbruse rasva taseme näit (eelmisel aastal oli see üle normi, sel aastal täitsa normis).”

“Oli huvitav, innustas midagi muuta. Veel paremaks. Minule oli oluline teada saada oma luustiku seis. Loomulikult ka muu. Eriti rõõmustas mind minu bioloogiline vanus. Tänud!”

“Diagnostika oli väga informatiivne ning mina sain teabe selle kohta, mida kõige rohkem tahtsin testida. Selleks oli veresuhkru sisaldus ning tänu selle teadmisega saan enda terviseprobleemide kallal kindlamalt töötada. Lähen kindlasti ka tulevikus testima.” Ragnar Niine

“Emotsioonid head, et olen õigel teel. Veresuhkur. Mineraalid luudes. Bioloogiline vanus” Rainer

“Pärast mõõtmisprotseduuri olin üsna positiivselt meelestatud, mis siis, et kõik näitajad polnud ideaalsed. Arvan, et just see motiveeris mind oma tervise ning hea enesetunde nimel rohkem pingutama ning vaeva nägema. Kuna ma ei omanud varasemalt teavat, kui palju just minu organism päevas vett vajab, siis pean antud teavet enda jaoks kõige kasulikumaks ning oskan sellega edaspidises elus rohkem arvestada.”
Selgitus: Veevajadus on individuaalne ja tuleb arvestada ka kehalist aktiivust.

Olen rõõmus, et tulemused jäid kõik normide piiridesse :) Meeldis et oli piisavalt aega jäetud tulemuste lahtiseletamiseks. Kõige kasulikum oli see teave mis minu jaoks uus oli. Luude tugevuse/kaltsumi, samuti lihaste/rasva/vee osakaal organismis.  Teadmised hetkeolukorra kohta motiveerivad tegutsema, et ka edaspidi terve ja vormis olla.” Viivika

Positiivsed emotsioonid olid, sai rohkem teada endast. Aitäh, tore oli!

Kuna olin juba varem veendunud, et viimasel ajal olen vormist väljas ning pean sellega tegelema, otsustasin organismi diagnostika ette võtta. See aitas mul probleemi selgemini tunnistada ning teadvustas mulle, et pean oma kehaga rohkem tegelema. Samuti aitas seada sihi, kuidas/mis ajaks seda teha.” Kadri

Emotsioonid olid positiivsed! No kellel ei oleks, kui tuleks välja, et bioloogiline vanus on 15 aastat noorem tegelikust:) Kasulik oli ka, sest sain teada, millele peaks rohkem tähelepanu pöörama.

Peale mõõtmist oli motivatsioon trenni teha tunduvalt kõrgem kui enne. Kõige kasulikum ja huvitavam teave oli lihaste- ja rasva% erinevates kehaosades.

Kuna tegin mõõtmist treening- ning toitumiskava koostamiseks, siis sain kõik vajalikud andmed edasisteks tegevusteks. Mõõtmine oli minu jaoks huvitav, sest sain teada asju, näiteks lihasmassi ning rasvaprotsenti, millele ma varem isegi mite tähelepanu ei olnud pööranud.

Kompaktne teave organismi veesisalduse, lihasmassi, luutiheduse ja rasva % kohta.  Sõbralik suhtumine.” M.

Huvitav oli teada saada oma bioloogilist vanust.” Kaida

Sain teada rohkem kui oodata oskasin. Jään ootama järgmisi tulemusi kuu aja pärast, peale järjepidevat trenni.” Sven.

“Oli hea meel et kõik on normis ja keha on paju noorem kui pass ütleb. Kasulik oli reaalselt näha kui palju rasva ja lihaseid on erinevatel keha osadel. Kõik teised näitajad olid ka huvitavad ja kasulikud. Loodan et sellise mõõtmise võimalus annab mulle uut inspiratsiooni tugevamate treeningute sooritamiseks.” Renata

“Mõtlen sellele, et kuhu trenni minna :)
Üks kasulikumaid näitajaid oli näiteks luumass, meeldiv teada, et luud on tugevad. Ka bioloogiline vanus. Ja põnevad näitajad olid ka need, mis jäsemete kohta käisid.”

Kas tahad ka teada, mis sinu sees toimub?

Kuukiri